קרן טל

היי,

שמי קרן טל ואני מומחית בגיוס עובדים וניהול תהליכי גיוס. 

אני אוהבת אנשים,  מתעניינת באנשים והשידוך בין מעסיקים ומועמדים הוא בעיניי שליחות גדולה ונותן לי סיפוק רב.

אני עוסקת בתחום משאבי אנוש וגיוס מעל עשרים שנים ורואה בכך זכות גדולה ואתגר.

אני בעלת תואר שני במנהל עסקים בהתמחות במשאבי אנוש, בוגרת קורס הנחיית קבוצות ובוגרת לימודי תעודה במשאבי אנוש.

אני מאמינה שגיוס הוא הנקודה הקריטית ביותר בחיי הארגון בתחום משאבי אנוש. להתאים את המועמד הנכון, למנהל הנכון לתפקיד הנכון לאורך זמן הוא משימה משמעותית ומורכבת.

בצומת דרכים חשובה זו אני נכנסת ומשלבת את מיטב הניסיון והידע שלי עבור כל לקוח ולכל תהליך גיוס.

אני רואה את עצמי יועצת נאמנה לכל לקוח, מישהי שמחויבת לסייע לך להשיג תוצאות וללוות אותך בתהליך בהתלבטויות ושינויים שנידרשים כדי למצוא את העובד המתאים.

 

בכל תהליך גיוס שאני מבצעת אני שמה דגש על יצירת מצב בו המעסיק ימצא מועמד שיבצע את תפקידו בהצלחה ויתרום באופן ישיר להצלחתו ושגשוגו של הארגון ובמקביל העובד יביא לידי ביטוי את כישוריו, יתפרנס בכבוד וישיג סיפוק אישי.

החברה היא חברת בוטיק קטנה שהליבה שלה היא מקצוענות. השירותים ניתנים רק בתחומים בהם יש לי ידע הבנה וניסיון אשר מתורגמים לערך מוסף מיידי ללקוחותיי.

למשרדי יש התמחות ייחודית בענף הבנייה, התשתיות והעיצוב וזאת מתוקף עבודתי במשך שמונה שנים בחברה ציבורית בענף הבנייה כמנהלת משאבי אנוש וחברת הנהלה.

במשרדי ניתנים שרותי גיוס במגוון רחב של תפקידים בדרג ביניים ובדרגי ניהול בתחומים טכניים רחבים וכן אדמיניסטרציה, כספים, לוגיסטיקה, תפעול מכירות ושיווק לחברות שיווק והפצה, חברות תעשייתיות וחברות מסחריות.

המועמדים אור, בר וציפי מספרים איך מצאו את התפקיד הנכון להם עם קרן טל השמה
אלי כהן - מנכ"ל תרמוקיר מספר על העבודה עם קרן טל השמה